Kreator - firany

1. Wybierz fason

(najpopularniejszy i najbardziej praktyczny fason firan)
Firana szyta na wymiar, podpięta do boku za pomocą specjalnej podwiązki wykonanej z tej samej tkaniny (podwiązka w cenie) do tego fasonu niezbędny jest haczyk lub rozeta do zaczepienia podwiązki.
Firana, uszyta na wymiar, krótsza z prawej strony, dłuższa z lewej. Ten fason najlepiej sprawdza się w przypadku krótkich firan, np. do parapetu, umożliwia częściowe korzystanie z powierzchni parapetu oraz nie zasłania całego widoku. Idealna do kuchni lub łazienki.
Firana szyta na wymiar, krótsza z lewej strony, dłuższa z prawej, ten fason najlepiej sprawdza się w przypadku krótkich firan, np. do parapetu, umożliwia częściowe korzystanie z powierzchni parapetu oraz nie zasłania całego widoku.

2. Wybierz rodzaj upięcia

Transparentna taśma marszcząca wysokiej jakości o szerokości 5cm, marszcząca w równomierne zakładki, umożliwiająca zawieszenie firany na karniszy drążkowej lub sufitowej za pomocą specjalnych agrafek lub ślizgów. Stopień namarszczenia wybieramy nad wizualizacją dekoracji, na górze.
Firana na kołach- przelotkach umieszczonych na specjalnej transparentnej taśmie usztywniającej górę firany. Do kół w komplecie dodajemy plastikowe ślizgi, które gwarantują ciche przesuwanie dekoracji i chronią karnisz przed zarysowaniem, koła umożliwiają zawieszenie firany na karniszy drążkowej, firanę pierzemy z kołami. Wybierz kolor kół, stosujemy duże koła o średnicy wewnętrznej 40mm (można używać na karnisze drążkowe o średnicy od 19 do 30 mm)

Wybierz kolor kół

czarny srebrno mat
stare złoto złoto połysk
mosiądz srebrny połysk
Firana na taśmie przelotowej, inaczej zwanej taśmą tunelową. Jest to transparentna taśma, posiadająca specjalne szelki, nie posiada nitek do marszczenia firany, służy do zawieszenia firany na karniszy drążkowej, nie może być użyta w przypadku karniszy sufitowych.
Firana na szelkach, uszytych z tej samej tkaniny, możliwe zawieszenie firany na karniszy drążkowej.
Transparentna taśma wysokiej jakości o szerokości 6cm,zmarszczona na stałe, z wszytymi plastikowymi hakami o wysokości 7,5cm umożliwiającymi regulację wysokości zawieszenia dekoracji. Odpowiednie dla karniszy sufitowych i KS-ów.

3. Wybierz tkaninę

FILTRY

Wzór
Sposób prania

Cena za mb
 
Szerokość
 


FIRANA WOAL 790428 kolor 000-biały, tkanina jednolita, gładka, o dużej przezroczystosci
Szerokość: 295 cm
Raport na
szerokość:
0 cm
Raport na
wysokość:
0 cm
Przepis prania: pranie wodne do 30C nie suszyc mechanicznie
Prasowanie: na dwie kropki
Cena za mb: 39.00 zł
Skład tkaniny: 100%poliester
Rodzaj wzoru: gladkie
Pranie: wodne
Trudnopalność: nie
Tkanina
zaciemniająca:
nie
Tkanina
obiciowa:
nie


Zamów darmowe próbki tkanin
Twój produkt
Szerokość pojedynczej firany

Przed zmarszczeniem cm
Marszczenie
Po zmarszczeniu cm
Wysokość mierzona od karnisza do końca firany
cm
Cena 1 szt: --- zł
Ilość:- + szt
Zapisz produkt
Produkt zostanie zapisany w Twoich produktach
 
Twoje uwagi

Nasi klienci

Condohotels Donimirski PGNiG Soundgarden Willaport
.