Kreator - zasłony

1. Wybierz fason

Pojedyncza zasłona szyta na twój wymiar, o najprostszymi i najbardziej popularnym fasonie, zazwyczaj szyta na wysokość 2 cm nad podłogą, niektórzy preferują zasłony leżące na podłodze.
Pojedyncza zasłona o prostym fasonie, z dodatkową podszewką dobraną kolorystycznie do zasłony, wszyte na wspólną taśmę; zasłona na podszewce wydaje się grubsza i lepiej zaciemnia światło.
Pojedyncza zasłona o najprostszym fasonie, z wypełnieniem z tzw. moltonu, nadającego dekoracji objętości i ciężkości, dodatkowo wykończenie z podszewki w pasującym kolorze.
Pojedyncza zasłona z podwiązką wykonaną z jednakowej tkaniny, umożliwiającą podpięcie zasłony do boku (niezbędny do tego haczyk lub rozeta zamontowane w ścianie).
Pojedyncza zasłona wszyta na wspólną taśmę z podszewką, z podwiązką wykonaną z jednakowej tkaniny zasłonowej umożliwiającą podpięcie zasłon do boku (niezbędny jest do tego haczyk lub rozeta zamontowane w ścianie).
Pojedyncza zasłona ze specjalnym wypełnieniem nadającym dekoracjo objętości, z podwiązką wykonaną z jednakowej tkaniny zasłonowej umożliwiającą podpięcie zasłon do boku (niezbędny jest do tego haczyk lub rozeta zamontowane w ścianie).
Zasłony z doszytym na dole pasem z innej tkaniny, wysokość doszywki wybieramy w oknie po prawej stronie. Ten fason najlepiej sprawdza się w przypadku gładkich tkanin.
Zasłona szyta na wymiar, z rozcięciem na środku i drugą warstwą spodnią

2. Wybierz rodzaj upięcia

Zasłona wszyta na transparentną taśmę marszcząca wysokiej jakości o szerokości 5cm, marszcząca w równomierne zakładki, umożliwiająca zawieszenie firany na karniszy drążkowej lub sufitowej za pomocą specjalnych agrafek lub ślizgów). Stopień namarszczenia wybieramy nad wizualizacją dekoracji, na górze.
Zasłona na kołach, posiada przelotki umieszczone na specjalnej transparentnej taśmie usztywniającej górę zasłony. Do kół w komplecie dodajemy plastikowe ślizgi, które gwarantują ciche przesuwanie dekoracji i chronią karnisz przed zarysowaniem, koła umożliwiają zawieszenie firany na karniszy drążkowej, firanę pierzemy z kołami. Wybierz rozmiar i kolor kół Małe o średnicy wewnętrznej:2,7 cm (odpowiednie dla karniszy drążkowych o średnicy 16 mm i cieńszych) Duże koła o średnicy wewnętrznej 40mm (można używać na karnisze drążkowe o średnicy od 19 do 30 mm)

Wybierz kolor kół

czarny srebrno mat
stare złoto złoto połysk
mosiądz srebrny połysk
Zasłona, na tzw. taśmie tunelowej, transparentnej, posiadającej specjalne szelki, nie posiada nitek do marszczenia zasłony, służy do zawieszenia zasłony na karniszy drążkowej, nie może być użyta w przypadku karniszy sufitowych.
Zasłona na szelkach, uszytych z tej samej tkaniny, możliwe zawieszenie zasłony na karniszy drążkowej.
zaslony_opis_v
Zasłona z transparentną taśmą wysokiej jakości o szerokości 6cm,zmarszczona na stałe, z wszytymi plastikowymi hakami o wysokości 7,5cm umożliwiającymi regulację wysokości zawieszenia dekoracji. Odpowiednie dla karniszy sufitowych i KS-ów.

3. Wybierz tkaninę

FILTRY

Wzór
Sposób prania

Cena za mb
 
Szerokość
 


TKANINA ZASŁONOWA ROMARIN SE6683001 na naturalnym tle nadrukowane ilustracje ziół
Szerokość: 160 cm
Raport na
szerokość:
0 cm
Raport na
wysokość:
0 cm
Przepis prania: PRANIE WODNE DO 30C, NIE WIROWAĆ, NIE WYKRĘCAĆ
Prasowanie:
Cena za mb: 64.00 zł
Skład tkaniny: 100% COTTON
Rodzaj wzoru: kwiaty
Pranie: wodne
Trudnopalność: nie
Tkanina
zaciemniająca:
nie
Tkanina
obiciowa:
nie


Zamów darmowe próbki tkanin
Twój produkt
Szerokość pojedynczej zasłony

Przed zmarszczeniem cm
Marszczenie
Po zmarszczeniu cm
Wysokość mierzona od karnisza do końca zasłony
cm
* Na ilustracji zaprezentowane są dwie sztuki wybranego produktu
Cena 1 szt: --- zł
Ilość:- + szt
Zapisz produkt
Produkt zostanie zapisany w Twoich produktach
 
Twoje uwagi

Nasi klienci

Condohotels Donimirski PGNiG Soundgarden Willaport
.